Tumescentní liposukce pro štíhlou postavu

Tumescentní liposukce představuje efektivní a zároveň bezpečnou metodu, jak se zbavit nadbytečných tukových polštářků, které nejdou odstranit ani pravidelným cvičením, ani úpravou stravy, či dietou.Tumescentní liposukce nejenže může vyřešit problém spojeným s nadváhou, obezitou. Tumescentní liposukce Vám může dopomoci ke štíhlé postavě, která se Vám „vytratila“ s příchodem potomka na svět, s přibývajícími roky, změnou životního stylu aj.

Tumescentní liposukce nejen pro ženy

Tumescentní liposukce je poptávaná ze stran žen. Ovšem liposukce je určená nejen pro něžné pohlaví, ale i pro muže. Tukové špíčky se nezaměřují pouze na ženy. Nevyhnou se ani řadě mužů. Za pomoci tumescentní liposukce pak dochází k modelaci problematických partií, kterým jsou především bříško, boky, zadeček, stehna, kolena, lýtka, ale také paže, podbradek, krk, tváře. Po estetickém zákroku, kterým je tumescentní liposukce, se pak může pacient, díky liposukční metodě, moderními nástroji a zkušenostem operatéra, pyšnit vytvarovanějšími, štíhlejšími křivkami. 

Tumescentní liposukce modeluje jednotlivé partie těla

Tumescentní liposukce se může svým způsobem přirovnat k uměleckému dílu. Tumescentní liposukce umožňuje provádět modelaci hned několika partií najednou. Není tedy třeba dlouze čekat na Vaši „vysněnou postavu“. Po zákroku je možné se poměrně rychle navrátit do pracovního procesu i běžného života, jen je třeba ještě následně nosit po dobu asi dvou týdnů speciální kompresivní prádlo. Samotná délka rekonvalescence u tumescentní liposukce se však odvíjí od rozsahu zákroku. Tumescentní liposukce Vám sice nepomůže s celulitidou, striemi a dalšími kožními problémy, zato se však budete moci zase cítit spokojeně ve svém těle. Nebude třeba se zahalovat do neforemných dlouhých trik a svetrů. U tumescentní liposukce Vás čeká na „cílové metě“ zasloužená odměna v podobě atraktivnější postavy.