Tumescentní liposukce – odstranění tukových zásob

Tumescentní liposukce je využívanou metodou k odstranění tukových zásob. Ovšem i v případě tumescentní liposukce, byť nabízí skvělé viditelné a měřitelné výsledky, je lepší nečekat na zázraky dějící se mávnutím kouzelného proutku. 

Tumescentní liposukce pomáhá tam, kde nezabírá redukční dieta, fyzické cvičení

Metoda tumescentní liposukce se především soustřeďuje na ty partie těla, kde již výrazně nepomáhá redukční dieta, fyzické cvičení. Je celkem pochopitelné, že ti, co mají velkou nadváhu, hledají prakticky jakékoli řešení, které je zbaví nadbytečných tukových zásob. Je však třeba podotknout, že i když si tumescentní liposukce poradí s tukovými nadbytky, je doporučováno před samotným zákrokem váhu redukovat. To, zda bude právě ve Vašem případě nutné učinit určité přípravné kroky v podobě redukce váhy, se dozvíte na konzultační schůzce s operatérem. 

Tumescentní liposukce – upravení postavy o několik kilogramů

Tumescentní liposukce Vás může zbavit poměrně velkých tukových zásob. Metoda tumescentní liposukce Vám upraví postavu v takové míře, že zaznamenáte úbytek pěti až patnácti kilogramů, a to je již bezpochyby znát, jak ve viditelném, tak měřitelném měřítku. 

Tumescentní liposukce a její výsledek

Výsledek tumescentní liposukce co do estetické stránky se může poměrně lišit dle věkové kategorie. Elasticita kůže u třicetileté ženy dosahuje jiných parametrů, než u ženy padesátileté a starší. Nabízí se pak kombinace využití tumescentní liposukce společně s plastickou operací, která odstraní přebytečnou kůži. Netřeba pak dodávat, že nejlepších výsledků je možné dosáhnout u zájemců s normální váhou a současně mladšího věku. Ovšem dnešní moderní technologie a zkušenosti v oboru přináší pozitivní výsledky.